Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 09 січня 2023 р. № 5
Київ
Про Програму економічного та соціального розвитку Рівненського району на 2023 рік

Відповідно до Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про засади державної регіональної політики» (зі змінами), Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації – начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 20 грудня 2022 року № 479 «Про програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2023 рік», враховуючи цілі та завдання Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року, схваленої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 28 грудня 2019 року № 1098, затвердженої рішенням обласної ради від 13 березня 2020 року № 1618:

1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку Рівненського району на 2023 рік (далі – Програма), що додається.

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади проінформувати управління економічного та агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури районної державної адміністрації про виконання цього розпорядження до 01 лютого 2024 року.

3. Управлінню економічного та агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури районної державної адміністрації до 25 лютого 2024 року подати райдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови районної державної адміністрації та керівника апарату районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Начальник адміністрації                                                                            Олександр  КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux