Управління соціального страхування

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105, керівництво та управління загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, акумуляцією страхових внесків, контроль за використанням коштів, фінансування витрат за видами соціального страхування здійснює Фонд соціального страхування України.

Рівненське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області забезпечує надання послуг застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та у разі настання нещасного випадку на виробництві і професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Зокрема, у разі тимчасової втрати працездатності забезпечуються виплати (допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання).

Також здійснюється оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів після перенесених захворювань і травм (у разі перебування застрахованої особи на стаціонарному лікуванні та наявності відповідних показників за профілями (м’язово - скелетна реабілітація, кардіо - пульмонарна реабілітація, медико-психологічна реабілітація учасників АТО, реабілітація після оперативних втручань на органах зору, реабілітація при порушенні перебігу вагітності, інша (соматична) реабілітація (після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах).

У разі настання нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності здійснюються страхові виплати (щомісячні страхові виплати і одноразові допомоги потерпілим на виробництві та членам їх сімей, забезпечення медичними та соціальними послугами).

Нововведення і додаткові роз’яснення публікуються на офіційних ресурсах: http://www.fssu.gov.ua, www.facebook.com/SocialFundUA і https://t.me/socialfund.

З’ясувати, чи вже було профінансовано ваш е-лікарняний, можна онлайн – інформація про стан фінансування лікарняних і декретних допомог щоденно оновлюється у телеграм-каналі https://t.me/socialfund.


Корисна інформація для громадян

Реабілітаційне лікування застрахованих осіб

Щодо роботи комісії (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності підприємств, установ, організацій

Номери контактних телефонів та адреса робочих органів виконавчої дирекції Фонду, на які має здійснюватися надання страхувальнаками повідомлень про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві, по управлінню у Рівненській області

Питання безпечних умов праці медичних працівників – на порядку денному

Допомога на поховання за кошти Фонду


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux