Доступно про важливе

 

Роз’яснення на час війни

 

Декларування в умовах воєнного стану

Роз’яснення щодо інших механізмів запобігання і протидії корупції

 

(розділ IX Закону України "Про запобігання корупції")

Декларування

 

Роз’яснення щодо заповнення декларацій включає в себе розтлумачення загальних питань. Які існують типи декларацій, коли їх слід подавати і який звітний період вони охоплюють. Хто належить до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище та ін.

Окремі роз'яснення з питань фінконтролю

 

Роз'яснення щодо розмежування компетенції Національного агентства та інших суб’єктів у частині перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданих суддями та прокурорами.

Конфлікт інтересів

 

Роз'яснення з питань застосування актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, зокрема уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

Окремі роз'яснення з питань конфлікту інтересів

 

Роз’яснення з питань конфлікту інтересів та обмежень щодо запобігання корупції в окремих ситуаціях

Технічна допомога в роботі з Реєстрами НАЗК

 

Технічні роз'яснення у роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та Єдиним державним реєстром осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Запобігання політичній корупції

 

Роз'яснення щодо цільовим використанням коштів, виділених з Державного бюджету України на діяльність партії. Своєчасності подання та повнотою звітів партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та ін.

Антикорупційним уповноваженим

 

В даному розділі розміщено нормативно-правові акти та методичні рекомендації, які можуть використовувати у своїй роботі уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції.

Викривачі корупції

 

Роз’яснення щодо правового статусу викривача. Щодо надання викривачам безоплатної вторинної правової допомоги. Щодо особливостей перевірки повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та ін.

Реєстр корупціонерів

 

Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстр корупціонерів) – це портал, де міститься інформація про всіх фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні правопорушення. НАЗК адмініструє цей реєстр з лютого 2019 року.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux