Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 19 березня 2021 р. № 178
Київ
Про реалізацію Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Рівненському районі

На підставі статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від
28 жовтня 2020 року № 1544-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 лютого 2021 року № 104 «Про реалізацію Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Рівненській області»:

1. Схвалити:

план дій щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Рівненському районі (далі – план дій) згідно з додатком 1;

план моніторингу стану виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Рівненському районі (далі – план моніторингу) згідно з додатком 2.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації подати план дій на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Виконавцям плану дій:

забезпечити виконання плану дій та плану моніторингу;

інформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання плану заходів щороку до
15 січня.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання плану заходів подавати райдержадміністрації щороку до 25 січня.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 29 травня 2019 року № 209 «Про нову редакцію плану заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Рівненському районі».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                                Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux