Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 15 червня 2021 р. № 315
Київ
Про Районну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 13, пункту 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2021 року № 145 «Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року» та з метоюудосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в умовах децентралізації з урахуванням міжнародних стандартів, Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Указу Президента України від 21 вересня 2020 року № 398 «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 травня 2021 року № 364 «Про Обласну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року», а також підвищення ефективної взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості:


1. Схвалити Районну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року (далі - Програма), що додається.


2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку.


3. Кошти на реалізацію Програми передбачити в кошторисах установ, що залучені до її виконання.


Виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад розробити в місячний термін відповідні програми та забезпечити їх затвердження в установленому порядку.


Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.01.2020 № 15 «Про план заходів щодо реалізації в Рівненському районі Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2020-2022 роки».


6. Виконавцям забезпечити реалізацію Програми, про що Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації щопівроку до 03 числа місяця, що настає за звітним періодом.


7. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати райдержадміністрації що півроку до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.


8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Юрія КОЗАЧЕКА.В.о.голови адміністрації                                                                    Володимир ЛЕОНОВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux