Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 19 січня 2023 р. № 18
Київ
Про Районну комплексну програму соціальної підтримки Захисників та Захисниць України на 2023 – 2025 роки

Відповідно до Конституції України, Бюджетного кодексу України, Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», постанов Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року № 1021 «Про затвердження Державної цільової програми з медичної, фізичної реабілітації та психосоціальної реадаптації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, на період до 2023 року», від 11 березня 2022 року
№ 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», розпорядження голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 04 листопада 2022 року № 366 «Про Обласну комплексну програму соціальної підтримки Захисників та Захисниць України на 2023 – 2025 роки», з метою соціального, медичного забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) та інших заходів соціальної підтримки Захисників та Захисниць України:

1. Затвердити Районну комплексну програму соціальної підтримки Захисників та Захисниць України на 2023 – 2025 роки (далі – Програма), що додається.

2. Виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад передбачати кошти для реалізації заходів Програми на відповідні роки в межах наявних фінансових ресурсів.

3. Виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад, структурним підрозділам районної державної адміністрації про стан виконання заходів Програми інформувати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом.


4. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації узагальнену інформацію подавати районній державній адміністрації - районній військовій адміністрації щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Юрія Козачека.

Начальник адміністрації                                                                              Олександр КОВАЛЬ
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux