Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 09 січня 2023 р. № 7
Київ
Про Програму збереження та відтворення водних біоресурсів, розвитку аквакультури, любительського і спортивного рибальства в Рівненському районі на 2023 – 2025 роки

Керуючись статтями 15, 28 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указами Президента України від 24 лютого 2022 року
№ 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні (зі змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану» та розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації – начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 05 грудня 2022 року № 440 «Про Програму збереження та відтворення водних біоресурсів, розвитку аквакультури, любительського та спортивного рибальства в Рівненській області на 2023 – 2025 роки», з метою забезпечення збереження та відтворення рибних запасів:

1. Затвердити Програму збереження та відтворення водних біоресурсів, розвитку аквакультури, любительського і спортивного рибальства в Рівненському районі на 2023 – 2025 роки (далі – Програма), що додається.

2. Управлінню економічного та агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури районної державної адміністрації подати програму Рівненській районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при внесенні змін до районного бюджету передбачати кошти для реалізації заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

4. Виконавцям про хід виконання Програми інформувати управління економічного та агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури районної державної адміністрації щороку до 20 січня.

5. Управлінню економічного та агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури районної державної адміністрації про хід виконання Програми інформувати обласну державну адміністрацію щороку до 20 січня.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Леонова.

Начальник адміністрації                                                                                        Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux