Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 21 жовтня 2021 р. № 510
Київ
Про облік, зберігання, використання та знищення печаток і штампів в Рівненській районній державній адміністрації

Відповідно до статті 4 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 “Деякі питання документування управлінської діяльності”, наказу Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5 “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 червня 2015 року за № 736/27181, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року № 111 “Про облік, зберігання, використання та знищення печаток і штампів в апараті Рівненської обласної державної адміністрації”, Інструкції з діловодства в апараті Рівненської районної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17 липня 2018 року № 288 (зі змінами):


Затвердити:

 1. Порядок обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів в Рівненській районній державній адміністрації (далі - Порядок), що додається;
 2. склад комісії з перевірки наявності та знищення печаток і штампів в Рівненській районній державній адміністрації згідно з додатком 1;
 3. перелік посадових осіб, підписи яких скріплюються гербовою печаткою райдержадміністрації “Україна. Рівненська районна державна адміністрація Рівненської області. Код в ЄДРПОУ 04057735”, що додається;
 4. список осіб, відповідальних за зберігання і використання печаток і штампів Рівненської районної державної адміністрації, згідно з додатком 2.
 5. Відповідальною за облік печаток і штампів в районній державній адміністрації призначити начальника відділу документообігу апарату райдержадміністрації Людмилу Яковчук.
 6. Структурним підрозділам районної державної адміністрації без статусу юридичних осіб публічного права та її апарату в своїй роботі керуватись цим Порядком .
 7. Структурним підрозділам районної державної адміністрації зі статусом юридичних осіб публічного права розробити відповідні Порядки обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів.
 8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 20 січня 2020 року № 14 “Про облік, зберігання, використання та знищення печаток і штампів в апараті Рівненської районної державної адміністрації”.
 9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Антоніну Потайчук.


Голова адміністрації                                                      Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux