Всі люди різні, але — рівні, варто поважати досвід кожного.
Навішувати ярлики та поширювати упередження — не ок, це перешкода на шляху до доступності.
Бар'єри можна подолати. Наприклад, разом з Дія.Освіта.
Саме так! Понад 300 тисяч користувачів платформою долучилися до навчання з безбар'єрності та вже знають, як створити середовище, де кожен почуватиметься зручно та комфортно.
Статистика, якою ми пишаємося: у 2024 році 93% відсотків освітян повністю завершили навчання про суспільство без обмежень.
Долучайтеся і ви! Усі освітні матеріали зібрані на одній сторінці про безбар’єрність на Дія.Освіта — серіали, симулятори, гайди та посібники, створені в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».
Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність» про стереотипи та перешкоди, з якими стикаються люди з інвалідністю. Його переглянули понад 195 тисяч освітян.
Освітній серіал «Держава без бар’єрів», який пояснює, як працює безбар'єрність на публічній службі та в державі загалом. Серед глядачів серіалу — понад 94 тисячі користувачів Дія.Освіта.
Маємо для вас ще більше освітніх матеріалів, які допоможуть розібратися:
як створювати доступні продукти та надавати інклюзивні послуги
що можуть зробити бізнес та держслужбовці, аби кожен відчував себе рівним у зайнятості, освіті, дозвіллі тощо
як коректно взаємодіяти з людьми, які мають досвід війни, та інше
Зібрали все у розділі про безбар'єрність на Дія.Освіта.
Освітні продукти на тему безбар'єрності на Дія.Освіта, флагманському проєкті Мінцифри з безбар'єрності представлені у межах Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні. Стратегія розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської.