Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 12 жовтня 2021 р. № 502
Київ
Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості зі сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування суб’єктами господарювання Рівненського району

За результатами роботи сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області спільно з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання Рівненського району забезпечено позитивну динаміку надходження коштів, адміністрування яких координує Пенсійний фонд України.

У січні – серпні 2021 року мобілізовано 6795,9 тис гривень власних коштів. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року надходження зросли на 116,2%, або на 947,6 тис гривень. Планові завдання виконано на 140,0%.

З початком року заборгованість по страхових внесках, платників Рівненського району до бюджету Пенсійного фонду України зросла на 1,1% або на 210,7 тис гривень і, станом на 1 вересня 2021 року, становить 19 819,6 тис гривень.

Значною залишається заборгованість фізичних осіб-підприємців зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За даними Державної податкової служби 1895 суб’єктів господарювання малого бізнесу Рівненського району мають борг зі сплати єдиного внеску в сумі 27,4 млн гривень.

Керуючись повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України та Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи інформацію Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості зі сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування суб’єктами господарювання Рівненського району:

1. Управлінню економічного та агропромислового розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації, виконавчим комітетам Рівненської та Острозької міських рад:

1) активізувати діяльність комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення:

2) забезпечити дієвий контроль за додержанням платниками законодавства про оплату праці.


2. Рекомендувати Головному управлінню Пенсійного фонду України в Рівненській області:

1) продовжити ініціювати заслуховування боржників на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат;

2) надавати відомості реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю на включення для розгляду на міжвідомчих робочих групах з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та легалізації заробітної плати на території Рівненського району.

3. Про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 липня 2022 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Леонова.


Голова адміністрації                                                                        Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux