Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 13 січня 2022 р. № 9
Київ
Про сприяння комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом

Керуючись статтями 27, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до абзацу дев’ятнадцятого статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10 листопада 2020 року № 684 «Про сприяння комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом», з метою забезпечення виконання Рівненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Рівненської області планових завдань із відбору та залучення громадян на військову службу за контрактом:

Призначити заступника голови райдержадміністрації Олександра Нестерука відповідальним за виконання заходів із відбору та залучення громадян на військову службу за контрактом.

Відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації спільно з Рівненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки забезпечити організацію та виконання заходів із відбору та залучення громадян на військову службу за контрактом.

Рекомендувати міським, селищним та сільським головам сприяти Рівненському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки у проведенні:

роботи із залучення громадян на військову службу за контрактом;

заходів із популяризації та залучення громадян на військову службу за контрактом, насамперед до бойових військових частин;

рекламно-агітаційної та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо умов вступу, порядку проходження та переваг військової служби за контрактом.

Відділу інформаційного забезпечення та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації сприяти Рівненському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки у систематичній інформаційній підтримці позитивного ставлення та мотивації громадян до проходження військової служби за контрактом з використанням засобів масової інформації на правах соціальної реклами.

Рекомендувати районним філіям Рівненського обласного центру зайнятості:

організувати роботу щодо залучення бажаючих для проходження військової служби за контрактом;

спільно з Рівненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки проводити бесіди, семінари;

розмістити у приміщеннях районних філій центру зайнятості інформацію про прийняття на військову службу за контрактом як один із варіантів працевлаштування.

Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати Рівненський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Рівненському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подавати райдержадміністрації щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 24 лютого 2016 року № 75 «Про сприяння комплектування Збройних Сил України особовим складом на контрактній основі».

Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністраціїОлександра Нестерука.


Голова адміністрації                                                                                                                                         Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux