Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 01 грудня 2021 р. № 567
Київ
Про районну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Рівненського району

Відповідно до статті 6, пунктів 5,7 частини першої статті 13, пунктів 1, 9 частини першої статті 39 та частини першої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи протокольне рішення за підсумками наради, яка відбулася 05 липня 2021 року в Міністерстві розвитку громад та територій України, щодо виконання завдання пункту 5 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021, на виконання доручення першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації від 27 липня 2021 року №дор.96/01-61/21 (із змінами), з метою проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Рівненського району:

1. Затвердити склад районної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Рівненського району, у складі згідно з додатком.

2. Рекомендувати сільським, селищним, міським радам затвердити склади відповідних місцевих комісій та забезпечити проведення інвентаризації водних об’єктів, земель водного фонду, лісових ресурсів, земель лісогосподарського призначення, нерухомого державного та комунального майна.

3. Місцевим комісіям сільських, селищних, міських рад надати до 20 грудня 2021 року копії відповідних актів інвентаризації водних об’єктів, земель водного фонду, лісових ресурсів, земель лісогосподарського призначення, нерухомого державного та комунального майна до Рівненської районної державної адміністрації.

4. Районній комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Рівненського району:

узагальнити акти інвентаризації водних об’єктів, земель водного фонду, лісових ресурсів, земель лісогосподарського призначення, нерухомого державного та комунального майна, складених місцевими комісіями Рівненського району;

підготувати до 15 січня 2022 року акт інвентаризації водних об’єктів, земель водного фонду, лісових ресурсів, земель лісогосподарського призначення, нерухомого державного та комунального майна, що знаходиться на території Рівненського району.

5. Про виконання розпорядження голови районної державної адміністрації інформувати управління економічного та агропромислового розвитку, містобудування, архітектури до 20 січня 2022 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Леонова.Голова адміністрації                                                                                                                 Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux