Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 21 вересня 2021 р. № 473
Київ
Про проведення «Єдиних стрілецьких днів» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Рівненського району

Керуючись статею 6, частиною другою статті 13, пунктом 2 статті 27, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статей 14 та 18 Закону України «Про оборону України», статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на підставі розпорядження голови облдержадміністрації від 28 грудня 2020 року № 820 «Про проведення «Єдиних стрілецьких днів» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони адміністративних районів області» та з метою якісного проведення «Єдиних стрілецьких днів» з військовозобов’язаними підрозділами територіальної оборони у 2021 році:

1. Затвердити графік проведення заходів «Єдиного стрілецького дня» з військовозобов’язаними підрозділів району територіальної оборони № 3 у 2021 році, що додається.

2. Виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад:

1) сприяти в межах повноважень в організації перевезення та одноразового харчування військовозобов’язаних під час проведення заходів «Єдиного стрілецького дня»;

2) забезпечити в установленому порядку внесення змін до відповідних програм з питань оборонної роботи.

3. Рівненському районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за зверненням начальника Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки організувати супровід перевезення військовозобов’язаних на Рівненський загальновійськовий полігон та у зворотному напрямку.

4. Рівненському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки надати пропозиції щодо виділення коштів на одноразове харчування військовозобов’язаних під час проведення заходів «Єдиного стрілецького дня».

5. Управлінню охорони здоров’я, культури і спорту районної державної адміністрації за зверненням начальника Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в дні проведення занять з вогневої підготовки організувати медичний супровід та забезпечення заходу.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Олександра Нестерука.


Голова адміністрації                                                                       Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux