Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 30 жовтня 2023 р. № 206
Київ
Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання районного бюджету Рівненського району за 9 місяців 2023 року

Районний бюджет Рівненського району по доходах загального фонду на 2023 рік з врахуванням змін затверджений в сумі 8292,8 тис. грн, з них на 9 місяців 2023 року – 7619,8 тис. гривень.

Фактичне виконання видаткової частини загального фонду бюджету за звітний період склало 6265,9 тис. грн, що становить 75,6 відсотка до планових призначень на звітний період.

Районний бюджет на 9 місяців 2023 року по видатках спеціального фонду затверджений з врахуванням внесених змін в сумі 417,4 тис. грн. Видатки у звітному періоді склали 328,0 тис. грн., виконання становить 78,6 відсотка.

Здійснено моніторинг та актуалізацію послуг, які надаються центрами надання адміністративних послуг Рівненського району.

Загальна сума надходжень до місцевого бюджету за проведення реєстраційних дій протягом січня-вересня 2023 року становить 20250 грн.

З метою дотримання безпечних умов ведення діяльності у сфері рослинництва проводився постійний моніторинг дотримання вимог законодавства України щодо застосування дозволених препаратів для обробітку сільськогосподарських культур господарствами району різних форм власності.

Впродовж 9 місяців 2023 року на утримання та розвиток дорожньої мережі комунальної власності з місцевих бюджетів територіальних громад Рівненського району здійснено видатків на загальну суму 466 040,2 тис. грн.

Протягом 9 місяців 2023 року підготовлено та проведено 2 засідання архітектурно-містобудівної ради.

Надано 318 адміністративних послуг, з них: видано 260 будівельних паспортів забудови земельних ділянок, 49 – містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок; видано паспортів прив’язки тимчасової споруди (стаціонарної тимчасової споруди) – 9.

Керуючись повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України та Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 9 місяців 2023 року, з метою забезпечення виконання Програми еко­номічного та соціального розвитку Рівненського району на 2023 рік:

1. Управлінню економічного та агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури райдержадміністрації:

1) здійснювати постійний моніторинг роботи провідних промислових підприємств щодо стану виробництва промислової продукції;

2) проводити аналіз стану і тенденцій економічного та соціального розвитку аграрного сектору району, визначати його пріоритети;

3) здійснювати контроль показників заробітної плати та своєчасності її виплати працівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також фізичних осіб – підприємців.

2. Рекомендувати Березнівському, Гощанському, Здолбунівському, Корецькому, Костопільському, Острозькому, Рівненському районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області проводити постійний моніторинг дотримання вимог законодавства України щодо застосування дозволених препаратів для обробітку сільськогосподарських культур господарствами району різних форм власності.

3. Розпорядникам бюджетних коштів:

1) забезпечити використання у повному обсязі коштів субвенцій державного і обласного бюджетів;

2) здійснювати контроль за недопущенням росту дебіторської та кредиторської заборгованостей місцевих бюджетів;

3) дотримуватись виконання положень статті 77 Бюджетного кодексу України в частині врахування у повному обсязі потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги, енергоносії та недопущення кредиторської заборгованості;

4) забезпечити дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, оптимізацію мережі бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників.

4. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад активізувати діяльність щодо участі бюджетних установ, організацій та комунальних підприємств району у програмах транскордонного співробітництва, міжнародної технічної допомоги, співпраці з донорськими організаціями з метою залучення позабюджетних коштів для фінансування програм розвитку соціальної та виробничої сфери.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 10 серпня 2023 року № 153 „Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та стан виконання районного бюджету Рівненського району за І півріччя 2023 року”.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови, заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Начальник адміністрації                                                                        Олександр КОВАЛЬOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux