Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 05 березня 2024 р. № 72
Київ
Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання районного бюджету Рівненського району за 2023 рік

Районний бюджет Рівненського району по доходах загального фонду на 2023 рік з врахуванням змін затверджений в сумі 9182,8 тис. гривень.

У продовж 2023 року до загального фонду районного бюджету надійшло доходів з урахування міжбюджетних трансфертів у сумі 8970,9 тис. грн.

Районний бюджет на 2023 рік по видатках загального фонду затверджений з врахуванням внесених змін в сумі 9855,7 тис. гривень.

Фактичне виконання видаткової частини загального фонду бюджету за звітний період склало 9253,4 тис. грн, що становить 93,9 відсотка до планових призначень на звітний період.

Станом на 01 січня 2024 року по загальному та спеціальному фондах районного бюджету дебіторська та кредиторська заборгованість відсутня.

Залишок коштів загального фонду районного бюджету станом на 01 січня 2024 року становить 685,9 тис. гривень.

З метою дотримання безпечних умов ведення діяльності у сфері рослинництва проводився постійний моніторинг дотримання вимог законодавства України щодо застосування дозволених препаратів для обробітку сільськогосподарських культур господарствами району різних форм власності.

Впродовж 2023 року на утримання та розвиток дорожньої мережі комунальної власності з місцевих бюджетів територіальних громад Рівненського району здійснено видатків на загальну суму 721,9 млн. грн.

Протягом 2023 року підготовлено та проведено 2 засідань архітектурно-містобудівної ради, на яких розглянуто 6 проектів містобудівної документації, зокрема, 6 детальних планів території населених пунктів району.

Надано 464 адміністративні послуги, з них: видано 370 будівельних паспортів забудови земельних ділянок, 77 – містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок; видано паспортів прив’язки тимчасової споруди (стаціонарної тимчасової споруди) – 17.

Керуючись повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України та Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 2023 рік, з метою забезпечення виконання Програми еко­номічного та соціального розвитку Рівненського району на 2024 рік:

1. Управлінню економічного та агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури райдержадміністрації:

1) здійснювати постійний моніторинг роботи провідних промислових підприємств щодо стану виробництва промислової продукції;

2) проводити аналіз стану і тенденцій економічного та соціального розвитку аграрного сектору району, визначати його пріоритети;

3) здійснювати контроль показників заробітної плати та своєчасності її виплати працівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також фізичних осіб – підприємців.

2. Рекомендувати Рівненському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області проводити постійний моніторинг дотримання вимог законодавства України щодо застосування дозволених препаратів для обробітку сільськогосподарських культур господарствами району різних форм власності.

3. Розпорядникам бюджетних коштів:

1) забезпечити використання у повному обсязі коштів субвенцій державного і обласного бюджетів;

2) здійснювати контроль за недопущенням росту дебіторської та кредиторської заборгованостей місцевих бюджетів;

3) дотримуватись виконання положень статті 77 Бюджетного кодексу України в частині врахування у повному обсязі потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги, енергоносії та недопущення кредиторської заборгованості;

4) забезпечити дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, оптимізацію мережі бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників.

4. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад активізувати діяльність щодо участі бюджетних установ, організацій та комунальних підприємств району у програмах транскордонного співробітництва, міжнародної технічної допомоги, співпраці з донорськими організаціями з метою залучення позабюджетних коштів для фінансування програм розвитку соціальної та виробничої сфери.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації від 30 жовтня 2023 року № 206 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та стан виконання районного бюджету Рівненського району за 9 місяців 2023 року».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови, заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


В.о. голови районної державної

адміністрації – начальника

районної військової адміністрації                                                                                            Володимир ЛЕОНОВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux