Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 11 серпня 2021 р. № 410
Київ
Про передачу державного майна

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про управління об’єктами державної власності», Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», наказу Міністерства фінансів України від 29 грудня 2015 року № 1219 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 січня 2016 року за № 85/28215, від 13 вересня 2016 року № 818 «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання»:

 

1. В межах головного розпорядника коштів за кодом відомчої класифікації видатків та кредитування 787 «Рівненська обласна державна адміністрація» передати державне майно на загальну суму 23810,00 грн. (двадцять три тисячі вісімсот десять гривень) з балансу фінансового управління Рівненської районної державної адміністрації на баланс служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації згідно з додатком 1.


2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити передачу майна згідно з чинним законодавством та відобразити в бухгалтерському обліку вибуття зазначеного державного майна з балансу фінансового управління райдержадміністрації згідно з нормативно – правовими актами, що регулюють порядок ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в бюджетних установах.

3. Для проведення приймання – передачі державного майна створити комісію з питань передачі державного майна у складі згідно з додатком 2.


4. Службі у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації прийняти державне майно та відобразити в бухгалтерському обліку його приймання на баланс служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації відповідно до чинного законодавства.


5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


 


Голова адміністрації Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux