Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 10 січня 2024 р. № 10
Київ
Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року
№ 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», постанов Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року № 2263, на виконання статті 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (зі змінами), Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (далі – Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
21 жовтня 2015 року № 835 (зі змінами), з метою забезпечення вільного та безоплатного доступу до публічної інформації у формі відкритих даних:


1. Затвердити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Рівненська районна державна адміністрація, згідно з додатком.


2. Визначити відділ юридичного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації відповідальним за збір та оновлення публічної інформації у формі відкритих даних на офіційній вебсторінці Рівненської районної державної адміністрації та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.


3. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управлінню цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг районної державної адміністрації забезпечити технічний супровід оприлюднення інформації, визначеної у додатку, на офіційному вебсайті Рівненської районної державної адміністрації та на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних.


4. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату забезпечити:


визначення відповідальних осіб за оприлюднення наборів даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних www.data.gov.ua, та надання їх списку відділу юридичного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації до 15 січня 2024 року;

підготовку та оперативну передачу відділу юридичного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації публічної інформації у формі відкритих даних, зазначеної у додатку.

5. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови райдержадміністрації від 24 вересня 2019 року
№ 375 „Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних в Рівненській районній державній адміністрації”;

розпорядження голови райдержадміністрації від 05 березня 2020 року №107 “Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 вересня 2019 року №375 “Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних в Рівненській районній державній адміністрації”.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.
В.о. голови районної

державної адміністрації -

начальника районної

військової адміністрації                                                                 Володимир ЛЕОНОВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux