Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 02 вересня 2021 р. № 431
Київ
Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги в Рівненській районній державній адміністрації

На підставі статей 2, 13, 15 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7-11 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 червня 2021 року № 445 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 липня 2014 року № 282», з метою реалізації конституційного права громадян на правову допомогу, унормування порядку надання безоплатної первинної правової допомоги в Рівненській районній державній адміністрації:

Утворити в Рівненській районній державній адміністрації громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації (далі – громадська приймальня).

Повноваження керівника громадської приймальні покласти на керівника апарату райдержадміністрації Антоніну Потайчук, заступника керівника громадської приймальні – на начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Тетяну Дуляницьку.

Затвердити графік роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належить до компетенції райдержадміністрації, згідно з додатком.

Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

визначити відповідальних осіб, які залучатимуться до роботи у громадській приймальні для розгляду питань, що належать до компетенції відповідного структурного підрозділу райдержадміністрації;

надати відділу роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації перелік відповідальних осіб, а також їх контактні телефони.

Відділу роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації:

організувати проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги;

допомоги з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації;

забезпечити реєстрацію та облік звернень, що надходять до райдержадміністрації з питань отримання безоплатної первинної правової допомоги.

Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації забезпечити необхідні умови для організації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, зокрема технічним обладнанням, за адресою: м. Рівне, вулиця Соборна, 195, каб.57а.

Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації забезпечити оприлюднення графіка роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належить до компетенції райдержадміністрації на офіційному вебсайті райдержадміністрації.

Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації:

від 02 вересня 2014 року № 370 «Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги в Рівненській районній державній адміністрації»;

від 23 березня 2017 року № 122 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 02 вересня 2014 року № 370».

Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


Голова адміністрації                                                                                                                 Олександр КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux