Послуги служби зайнятості та використання сучасних джерел пошуку роботи говорили з майбутніми випускниками Клеванського професійного ліцею
опубліковано 09 лютого 2024 року о 15:34

З метою захисту молоді від майбутнього безробіття, сприяння її раціональній, продуктивній і вільно обраній зайнятості та професійному самовизначенню, підвищення престижності робітничих професій заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненської філії Рівненського ОЦЗ Світлана Жовнір провела профконсультаційну зустріч зі студентами 3-го курсу Клеванського професійного ліцею.

Вона ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, ринком праці регіону та актуальними вакансіями на ньому. Учасникам зустрічі надала роз’яснення щодо правильного вибору ними сфери діяльності, в основі якого лежить гармонійне поєднання можливостей, психічних та фізіологічних особливостей присутніх і вимог актуальних професій, які вони здобувають.

Ліцеїсти оволоділи технікою пошуку роботи "Використання сучасних джерел пошуку роботи". Присутнім презентували портал державної служби зайнятості, на якому можна не лише переглядати актуальні на ринку праці вакансії, а й розміщувати своє резюме, проходити онлайн-тестування для визначення швидкості мислення, аналітичних здібностей, здатності до логічного мислення, лідерських та управлінських якостей, стресостійкості та адаптивності, здатності до командної роботи, емоційного інтелекту, підходящої сфери зайнятості, комунікаційних та організаторських здібностей, здатності до підприємницької діяльності тощо.

Під час проведення заходу майбутні випускники мали можливість розширити свою уяву про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомилися з їх перевагами та недоліками, а також були попереджені про випадки шахрайства при працевлаштуванні.

Крім того, Світлана Жовнір ознайомила учасників заходу з можливістю отримання грантів на відкриття і розширення власного бізнесу у межах реалізації урядового проєкту «єРобота», а також акцентувала увагу на нових формах стимулювання роботодавців за працевлаштування молоді, у т. ч. і на перше робоче місце.

Відповідно до затвердженого графіка наступна зустріч представників служби зайнятості з учнями випускних груп запланована на 06 березня 2024 року.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux