Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (4476)
опубліковано 01 березня 2024 року о 10:46


Додаток 3 

до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля 

Дата: (дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, 

не зазначається суб’єктом господарювання) 

Реєстраційний номер 4476 

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності) 

ОГОЛОШЕННЯ 

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. 

1. Планована діяльність Планованою діяльністю передбачається видобування корисної копалини (торф) відкритим методом на ділянці «Закриниця-1» родовища «Закриниця» згідно спеціального дозволу на користування надрами №6501 від 27.04.2021 р. Спосіб розробки торфоділянки – відкритим методом, основний спосіб видобутку торфу – фрезерний, допоміжний – екскаваторний. Площа ділянки торфу «Закриниця-1» - 143,5 га. Балансові запаси торфу ділянки «Закриниця-1» складають 1077 тис. т за категорією С1 (загальні запаси), у т. ч. 939 тис. т (видобувні). Планована виробнича продуктивність гірничодобувного об’єкта: торф фрезерний - 40 тис. т., ґрунт торф'яний - 10 тис. т. Очікувана тривалість експлуатації гірничого об’єкта – 18,8 років, виконання заходів гірничотехнічної рекультивації порушених торфорозробками земельних ділянок – 1 рік після завершення експлуатації родовища. Місце провадження планованої діяльності – ділянка торфу «Закриниця-1» родовища «Закриниця» розташована на території Костопільської територіальної громади Рівненського району Рівненської області (загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності) 

2. Суб’єкт господарювання ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖЕЛАТЕРІЯ ДИСТРИБЮШН" 41555537 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті) Україна, 08001, Київська обл., Макарівський р-н, селище міського типу Макарів, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 63/Б місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону) 

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення Департамент екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації вул. Саймона Сміта, 20, м. Рівне, 33028 info@ecorivne.gov.ua +38 (0362) 62- 03-64 начальник відділу з питань оцінки впливу на навколишнє середовище - О. Данчук (найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа) 

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля Висновок з оцінки впливу на довкілля Департамент екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації Закон України “Про оцінку впливу на довкілля” (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати нормативний документ, що передбачає його видачу) 

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення 1 Дата та час: 19.03.2024 10.00; 1 Л і н к : https://meet160.webex.com/meet160/j.php? MTID=m93ed589faa02f214f550980edf5f1ba8; Громадські слухання відбудуться (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань) 

6 . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності Департамент екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації вул. Саймона Сміта, 20, м. Рівне, 33028 info@ecorivne.gov.ua +38 (0362) 62- 03-64 начальник відділу з питань оцінки впливу на навколишнє середовище - О. Данчук (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу) 

7 . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій Департамент екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації вул. Саймона Сміта, 20, м. Рівне, 33028 info@ecorivne.gov.ua +38 (0362) 62- 03-64 начальник відділу з питань оцінки впливу на навколишнє середовище - О. Данчук (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу) Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення. 

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 291 аркушах. - (зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості) - (зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності) 

9 . Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними Костопільська міська рада вул. 1 Травня, 3, м. Костопіль, Рівненська обл., 35000 Громадськість може ознайомитись з документами з 28.02.2024 р. Контактна особа - Д. Дідух (в.о. міського голови), тел.+38 (03657) 2-10-39, e-mail: kost-rada@ukr.net Товариство з обмеженою відповідальністю «Джелатерія Дистрибюшн» вул. Ярослава Мудрого, 63/Б, смт. Макарів, Київська обл., 08001 

Громадськість може ознайомитись з документами з 28.02.2024 р. Контактна особа - Д. Михайловський, тел.+38 (050) 357-07-13, e-mail: anatoliymikhaylovsky@gmail.com (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа) 

{Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 824 від 14.09.2020, № 967 від 08.09.2023}

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux