Конкурс для письменників Рівненщини на здобуття обласної літературної премії імені Світочів у 2023 році
опубліковано 12 вересня 2023 року о 11:38

 Рівненська обласна військова адміністрація оголошує прийом документів на здобуття обласної літературної премії імені Світочів.

Документи на претендентів можуть подати органи місцевого самоврядування, творчі спілки, обласні заклади культури і мистецтва, наукові установи, громадські організації мистецького і просвітницького спрямування та шляхом самовисування претендентів.

Завірені в установленому порядку документи необхідно подати до 20 вересня поточного року управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації в каб.119, майдан Просвіти 1, м. Рівне (приміщення обласної державної військової адміністрації) або надіслати на електронну адресу kultura119@ukr.net.

Подаються такі документи:

лист-подання, в якому зазначається коротка інформація про життєву (рік народження, освіта, місце проживання) і творчу діяльність особи (осіб), висунутої(-их) на здобуття Премії, назва твору, час і місце його видання, загальна оцінка твору, характеристика культурно-просвітницької діяльності автора та мотивація висунення на здобуття Премії;

друкований примірник твору (у разі відсутності друкованого – в електронному вигляді);

відгуки літераторів;

копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу;

копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта громадянина України з відповідною відміткою;

згода на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Претенденти на здобуття Премії шляхом самовисування подають:

заяву у довільній формі, в якій зазначається коротка інформація про життєву (рік народження, освіта, місце проживання) і творчу діяльність, назву твору, час і місце його видання, загальна оцінка твору, мотивація висунення на здобуття Премії;

друкований примірник твору (у разі відсутності друкованого – в електронному вигляді);

відгуки літераторів;

копію паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу;

копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта громадянина України з відповідною відміткою;

згоду на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Премія присвоюється щорічно з метою відзначення видатних досягнень у галузі літератури, визнання письменницького таланту, сприяння розвитку літературного процесу в Рівненській області.

Назва Премії уособлює в собі імена видатних діячів культури, що увійшли в історію Рівненщини: Костянтин Острозький, Мелетій Смотрицький, Данило Наливайко, Іван Федоров, Улас Самчук, Борис Тен.

Премією нагороджуються відомі письменники та літературознавці Рівненщини за високоідейні й високохудожні твори, що стали помітним явищем у літературі краю, та активну культурно-просвітницьку діяльність.

Право на здобуття Премії мають громадяни України, які творчо працюють на території Рівненської області.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux