Розпорядження голови районної державної адміністрації
від 25 серпня 2021 р. № 420
Київ
Про затвердження Інструкцій про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в апараті Рівненської районної державної адміністрації

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 "Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію", від 07 липня 2021 року № 687 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України", розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 13 січня 2017 року № 3 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в апараті Рівненської обласної державної адміністрації" та від 11 серпня 2021 року № 605 "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 січня 2017 року № 3":

1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в апараті Рівненської районної державної адміністрації, що додається.

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації без статусу юридичних осіб публічного права в своїй роботі керуватись цією Інструкцією.

3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації зі статусом юридичних осіб публічного права розробити та затвердити власні інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 30 січня 2017 року № 25 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в апараті Рівненської районної державної адміністрації".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Антоніну Потайчук.Голова адміністрації                                                                                    Олександр КОВАЛЬOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux