Про послуги служби зайнятості та майбутнє працевлаштування говорили з старшокурсниками Рівненського професійного ліцею
опубліковано 20 жовтня 2023 року о 11:51

З метою захисту молоді від майбутнього безробіття, сприяння її раціональній, продуктивній і вільно обраній зайнятості та професійному самовизначенню, підвищення престижності робітничих професій 19 жовтня 2023 року представники Рівненської філії Рівненського ОЦЗ провели інформаційно-консультаційний захід для старшокурсників Рівненського професійного ліцею.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних філії Світлана Жовнір ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, у тому числі для учнівської молоді, надала роз’яснення щодо правильного вибору ними сфери діяльності, в основі якого лежить гармонійне поєднання можливостей, психічних та фізіологічних особливостей присутніх і вимог актуальних професій, які вони здобувають. Учасникам заходу презентувала портал державної служби зайнятості, на якому можна не лише переглядати актуальні на ринку праці вакансії, а й розміщувати своє резюме, проходити онлайн-тестування для визначення швидкості мислення, аналітичних здібностей, здатності до логічного мислення, лідерських та управлінських якостей, стресостійкості та адаптивності, здатності до командної роботи, емоційного інтелекту, підходящої сфери зайнятості, комунікаційних та організаторських здібностей, здатності до підприємницької діяльності тощо.

Начальник відділу рекрутингу Світлана Яцюк ознайомила учнівську молодь з актуальними вакансіями Рівненщини, вимогами роботодавців до потенційних претендентів на робочі місця, умовами праці та рівнем заробітної плати. Розповіла про форми стимулювання роботодавців після працевлаштування молоді. Надала інформацію про впровадження державної програми отримання мікрогрантів на розвиток існуючого або започаткування нового бізнесу та створення робочих місць у рамках реалізації урядового прєкту «єРобота».

Після проведення заходу для ліцеїстів відбулася робоча зустріч представників служби зайнятості з керівництвом профліцею. Обговорили шляхи подальшої співпраці: проведення семінарів-тренінгів з техніки пошуку роботи з метою допомоги майбутнім випускникам самореалізуватися у професії, яку вони здобувають, психологічно адаптуватися до пошуку першого робочого місця та успішно працевлаштуватися.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux