Сьогодні, 2 листопада 2023 року, у м.Березне Рівненського району віддали останню шану померлому воїну Олександру Курильчику, 1986 року народження.
Захисник народився і проживав у місті Березне. Навчався у місцевій загальноосвітній школі № 2, а з 7 по 11 клас в Березнівському економіко-гуманітарному ліцеї, який закінчив в 2000 році.
У 2009 році Олександр закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» та здобув кваліфікацію інженера-механіка.
15 березня 2022 року Олександра Курильчика призвали на військову службу. Він служив у лавах Збройних Сил України та брав безпосередню участь у бойових діях на території Донецької області в складі 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Після поранення, за станом здоров’я, був переведений в інженерні війська. Наказом Міністра оборони України від 21.03.2023 № 301 нагороджений відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За поранення».
Після тривалого лікування у госпіталі, 30 жовтня цього року, Олександр помер. Відповідно до розпорядження Березнівського міського голови від 01 листопада 2023 року № 203 сьогодні у Березнівській громаді оголошено Днем жалоби.
Віддати останню шану померлому прийшли рідні, друзі, знайомі, побратими, представники міської ради, багато березнівчан, усі хто знав Олександра.
А запам’ятали його як надзвичайно доброзичливого чоловіка.
У померлого воїна залишилися мама, дружина, син Артем та сестра.
Спочивай з миром, вірний сину України!
Глибокі та щирі співчуття родині померлого військовослужбовця.
Вічна пам'ять та шана Захиснику України!
Голова Рівненської районної державної адміністрації – начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль
(у публікації використано інформаційні матеріали Березнівської міської ради)